KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 17309142

nr 1730 9142

Gravyr

Shakespeare, bildmått: 70x86 cm, yttermått inklusive ram: 98x121 cm

Kondition: fuktskador passpartout

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 20:00:23

13/10 19:55:23 1      Vinnande bud